Čundr 2012

Nazdárek všichni zdatní šlapaři.

Letos je před námi opět fajňácký čundr. Kdy na něj vyrazíme? V pátek 3. srpna Sraz v 16:00 ve Vamberku na náměstí. ČD nám nenabízí vhodný spoj tak budeme muset kus popojet autobusem.

Kam vlastně jedeme? Nebyli bychom to my, kdyby nás zaujali rovné pláně, takže hurá na kopce. Pro letošní rok jsme vybrali Jeseníky, takže v pátek nás čeká přespání někde v okolí Starého Města kam nás doveze autobus.
Kudy přesně půjdeme? Za sedm hor a sedmero potůčků. Přesnou trasu zveřejňovat nebudem, kvůli případným rychlých změnám- únava, silné deště, ...

A kdy se plánujeme vrátit? Ve středu 8. srpna ve 14:30 do Vamberka na náměstí.

Co s sebou?
Každý bude potřebovat: relativně teplý spacák,karimatku, pohodlnou obuv do jakéhokoliv počasí, pláštěnkové pončo!, nějaké ty našetřené mince (viděla bych to okolo 800, aby nás nic nepřekvapilo), dostatek oblečení, ale nic se nemá přehánět ať to zase uneseme, dvě láhve s vodou,průkazku pojišťovky, ručník, plavky, nůž, sušenky a ostatní baštu čím bychom pohostili kamarády ;) - jídlo bude převážně společné, pro ty kterým je marmeláda, nutela, salám, sýr s hromadou pečiva málo dávám doporučení nabrat doma řízečky.

UPOZORNĚNÍ: Každý bude mít v krosně místo na společné věci! Budeme společnými silami přenášet kotlík, celty, plachtu-jestli nám Víťa půjčí ;) Půjčí,že?, jídlo a lékarničku.
Jak zjistit jestli je místo dostatečné? Zkus si dát do batohu bochník chleba, vejde se? Ideální prostor =)

Těším se na hojnou a fajnovou bandu, Denča!

Ps: čundr je otevřen od věkové hranice 13ti let, v případě velkého zájmu mladšího člena účast dle domluvy se mnou!

Kontakt: Mullerka.Denda@seznam.cz, 731060493.